Obozy dla młodzieży na terenie Polski

0
Obozy dla młodzieży na terenie Polski

Obozy dla młodzieży na terenie Polski

Okres wakacyjny to czas, w którym dzieci i młodzież rozjeżdżają się do swoich babć i dziadków na wsi. Jednakże wielu z nich zamierza również skorzystać z kolonii letnich lub różnego rodzaju obozów. Firma KOGIS posiada szeroką ofertę wyżej wymienionych wyjazdów wakacyjnych na kogis.pl.

Obóz nadmorski Luzik

Większość dzieciaków jest żądna wrażeń w okresie wakacyjnym, ale wszyscy wiemy, że ilu ludzi, tyle upodobań. Dla młodzieży, chcącej poleniuchować, zrelaksować się i po prostu wylegiwać na plaży, KOGIS ma coś specjalnego. Luzik jest obozem przeznaczonym dla tych, korzy chcą po prostu wyciszyć się po intensywnym roku szkolnym i pragną najzwyczajniej na świecie odpocząć, leniuchując do woli. Zatem podczas obozu nikt nie będzie Was popędzał i wymagał aktywności sportowej oraz umysłowej. Głównym celem obozu Luzik jest zregenerowanie zarówno ciała, jak i ducha. Chillout – to najlepszy opis całego pobytu na obozie Luzik. Zero popędzania, zero zadań i zero aktywności sportowej. Po prostu słodkie leniuchowanie.

Obozy młodzieżowe aktywno – przygodowe

Kaszubskie Figle – Migle to obóz pełen przygód oraz sporej dawki aktywności. Czego można się spodziewać podczas pobytu na Kaszubach? Jeśli chodzi o jedzenie, to warte podkreślenia jest to, iż posiłki serwowane obozowiczom będą przyrządzane dosłownie jak u mamy. Jednakże największą atrakcję stanowić będą takie wydarzenia jak:

– laserowy paintball

– maty wodne

– skimbord i inne.

Atutem tegoż obozu jest także lokalizacja, która znajduje nad samym jeziorem, a pensjonat posiada własny ogród. Przez cały okres pobytu na obozie organizowane będą gry terenowe, a także rajdy i wycieczki.

Obóz Otaku – Darłówko

„Japońska przygoda” to obóz dla dzieci w wieku 9-14 lat. Oczywiście dominującym klimatem panującym podczas pobytu wakacyjnego w Darłówku, jest klimat japoński. Wtajemniczeni wiedzą, że Otaku to fani anime i mangi tworzący własne społeczności. Obóz Otaku to przede wszystkim różnego rodzaju warsztaty kultury japońskiej. Każdy, kto interesuje się tą właśnie kulturą, spędzi niesamowity czas podczas pobytu na obozie w stylu anime i manga.

Kolonia taneczna w Borach Tucholskich

Śpiewaj i Tańcz to nazwa kolonii, która z pewnością przyciągnie całą rzeszę młodych ludzi, pragnących spełnić się w przyszłości jako piosenkarze lub tancerze. Prawie dwa tygodnie będzie trwać przygoda, dzięki której każdy będzie mógł odkryć swój talent. Oczywiście sama nauka tańca lub śpiewu to początek drogi przyszłego artysty. Kolejnym ważnym aspektem jest poznanie tajników występów przed kamerą, a co za tym idzie także dbania o wizerunek. W harmonogramie kolonii możemy znaleźć między innymi zajęcia taneczne, wspólne śpiewanie oraz układy choreograficzne.

Poszukując oryginalnych aktywności podczas wakacji, rodzice dzieci mogą śmiało zajrzeć na https://www.kogis.pl/obozy i wybrać dla swoich pociech takie kolonie lub obóz, który będzie odpowiadał ich preferencjom lub po prostu pasjom. Ciekawostką i nowością jest obóz w klimacie japońskim, a wiemy, jak bardzo popularne jest ostatnio anime wśród młodzieży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *