Innowacyjne łóżka dla dzieci i nastolatków najwyższej klasy

0
Innowacyjne łóżka dla dzieci i nastolatków najwyższej klasy

Innowacyjne łóżka dla dzieci i nastolatków najwyższej klasy

Potrzeby dziecka zmieniają się wraz z wiekiem. Rodzic co jakiś czas staje przed koniecznością ponownego urządzania pokoju dziecka tak, aby było to miejsce wygodne, przytulne, dające możliwość wszechstronnego rozwoju i co najważniejsze, podobające się najmłodszemu członkowi rodziny. Istotnym elementem wyposażenia dziecięcego pokoju jest łóżko.  Najmłodsi mają o wiele większe wymagania w tym zakresie i bardzo lubią, kiedy ten mebel ma ciekawy kształt.

Łóżko na antresoli

W pokoju dziecięcym liczy się każdy centymetr przestrzeni. Dzieci uwielbiają ruch i potrzebują sporo miejsca na zabawę, naukę i zabawki. Jednocześnie w ich pokoju muszą być wszystkie niezbędne elementy,aby pomieszczenie było funkcjonalne i ładne. Dlatego warto postawić na meble wielofunkcyjne umożliwiające zaoszczędzenie przestrzeni. Najlepszym wyborem do pokoju dziecięcego/ młodzieżowego jest łóżko na antresoli, które wygląda niezwykle efektownie . Innowacyjne łóżka dla dzieci i nastolatków najwyższej klasy  pozwalają zachować sporo wolnej użytkowej przestrzeni i dają wiele możliwości zabawy. Antresola dla dzieci różni się od łóżka piętrowego tym, że zamiast niskiego łóżka jest wolna przestrzeń. Powierzchnia sypialna znajduje się co najmniej metr nad podłogą. Wolną przestrzeń można wykorzystać dowolnie, np.: jako miejsce do przechowywania. Schody prowadzące do łóżka na antresoli są najczęściej szufladami, w które pomagają uporządkować dziecięcy świat.  Pod łóżkiem można postawić biurko i w ten sposób znakomicie wykorzystać przestrzeń użytkową pokoju.

Warunki wstawienia łóżka z antresolą

Łóżko z antresolą dla dzieci nie jest tym samym co specjalna konstrukcja zwana antresolą, będąca osobnym pomieszczeniem. To mebel, który nadaje się wyższych pomieszczeń – wysokość 2,20m w zupełności wystarczy, aby stworzyć dziecku przytulną przestrzeń do spania. Antresola w pokoju dziecka umożliwia naszej latorośli zasypianie z widokiem na księżyc i gwiazdy, co znacznie łagodzi objawy „strachu przed ciemnością”, daje chwilę wieczornego oddechu i ułatwia zrelaksowanie  się przed snem.

Kącik do czytania

Piętrowe łóżka dla dzieci i młodzieży typu antresola to idealne rozwiązanie nawet do kawalerki. Pod takim można postawić niewielką kanapę dziecięcą i stolik, dzięki czemu powstanie bardzo wygodny kącik do czytania, czy gier planszowych lub miejsce do zabawy i wyciszenia. Najpiękniejsze antresole dla młodzieży doceniane są przez nastolatków nie tylko jako miejsce do spania, ale także jako całkowicie prywatna przestrzeń.

Łóżko  z antresolą jest dostępne w różnych kolorach i wzorach. Ogromną popularnością cieszy się łóżko w kształcenie domu. Dzięki czemu młody człowiek może wybrać produkt, który będzie spełnieniem jego marzeń. Najbardziej polecane są łóżka dziecięce na antresoli wykonane z litego drewna, gdyż pozbawione są przebarwień i sęków. Najmodniejsze antresole dla młodzieży powiększają przestrzeń użytkową pokoju. Antresole polecane są dla dzieci powyżej 6 roku życia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *