ZABAWKI PLUSZOWE - JAKIE WYBRAĆ?

ZABAWKI PLUSZOWE - JAKIE WYBRAĆ?

Zabawki pluszowe to jedne z najstarszych zabawek, które nadal cieszą się dużą popularnością wśród dzieci. Pluszak bardzo często jest pierwszą zabawka, jaką dziecko dostaje zaraz po urodzeniu, która staje się jego kompanem zabaw, jest jego Przytulanką, jest z nim podczas smutków i radości.

Zabawki pluszowe to jedne z najstarszych zabawek, które nadal cieszą się dużą popularnością wśród dzieci. Pluszak bardzo często jest pierwszą zabawka, jaką dziecko dostaje zaraz po urodzeniu, która staje się jego kompanem zabaw, jest jego Przytulanką, jest z nim podczas smutków i radości. Nierzadko towarzyszy mu przez całe życie. Po wielu latach pluszowe misie stają się dla nas miłą pamiątką z dzieciństwa, którą każdy z nas wspomina z wielkim sentymentem.

Zabawki pluszowe

Nie ma chyba na świecie pokoju dziecięcego, w którym nie mach chociażby jednego pluszaka.  Zabawki pluszowe są uwielbiane przez dzieci w każdym wieku. Nic dziwnego, wybór pluszowych zabawek jest ogromny. Na naszym rynku można znaleźć pluszaki, które przedstawiają zwierzątka, najczęściej są to niedźwiadki, pieski, kotki , króliczki, można niemal kupić pluszaka, przypominającego dowolne zwierze żyjące na świecie.Dla dzieci, które oglądają bajki i mają swoich ulubionych bohaterów, producenci zabawek pluszowych mają do zaoferowania maskotki, które przypominają postacie z ulubionych bajek takich jak pszczółka Maja, Kubuś Puchatek, Myszka Miki, Minionki i wiele, wiele innych, wybór jest bardzo duży. Te wszystkie pluszaki mogą być małe , średnie bądź duże, które tym samym położone na podłodze w pokoju dziecka mogą posłużyć jako leżanka dla naszego malucha. Zabawki pluszowe mogą być interaktywne zasilane bateriami, wydające różne dźwięki.

Pluszowe misie dla niemowląt

A jak wybrać pluszaka, który będzie idealny dla niemowlaka ? Przy tak ważnym wyborze powinniśmy kierować się przede wszystkim tym z czego są zrobione zabawki pluszowe, powinny posiadać normy unijne i powinny być wyprodukowane z najwyższej jakości materiałów. Misie powinniśmy często prać pamiętając o tym, że maskotki na baterie nie możemy wkładać do pralki.  Ważne jest to, aby takie maskotki nie posiadały żadnych elementów, które mogłoby dziecko oderwać i połknąć lub skaleczyć się nimi.  Do wyboru mamy zabawki pluszowe na baterie, które pomagają w zaśnięciu tzw. Szumiące misie, które stają się coraz popularniejsze. Maskotki wydają dźwięki przypominające te, które dziecko słyszało w brzuchy matki, dlatego działają one uspokajająco.

Maskotki na prezent

Zabawki pluszowe idealnie nadają się na prezent niemal na każdą okazję można podarować dziecku mięciutką maskotkę. Można je ofiarować na pierwszy prezent dla nowo narodzonego dziecka, na urodziny, chrzciny, czy po prostu wręczyć dziecku bez szczególnej okazji, a dziecko na pewno od razu utuli i pokocha nową zabawkę. Dodatkowo jeśli zabawka będzie z ulubionym bajkowym bohaterem lub ukochanym zwierzątkiem malucha przyniesie mu ona wiele radości. Sprawdzone modele maskotek powinien mieć w swojej ofercie każdy dobrze wyposażony sklep zabawkowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *