Zabawki budowlane do zabawy w piaskownicy

0
Zabawki budowlane do zabawy w piaskownicy

Zabawki budowlane do zabawy w piaskownicy

Piaskownica to świetne miejsce do zabawy dla najmłodszych. Mogą one robić babki z piasku, tworzyć dołki za pomocą łopatki i wiele innych. Piaskownica może stać się również placem budowy! Dostępne są bowiem zabawki budowlane do zabawy w piaskownicy dla dzieci. Dają one mnóstwo możliwości i frajdy. Jakie sprzęty do budowy warto kupić maluchowi? Sprawdź to!

Koparka – by można było kopać do woli

Koparka to jedna z podstawowych maszyn budowlanych, która umożliwia… kopanie! Dzieciaki uwielbiają kopać w piasku, bowiem mogą poczuć się jak prawdziwi budowlańcy! Dostępne są różne modele koparek – m.in. kołowe, czerpakowe, czy gąsienicowe. Dodatkowo możemy do nich dokupić dodatkowe akcesoria, by jeszcze bardziej uatrakcyjnić zabawę. Zabawki Bruder są wyposażone w funkcjonalne ramię koparki z ruchomą łyżką, otwieraną maskę silnika oraz są kompatybilne z figurkami Brudera. Ich ceny wahają się od około 70 do 190 złotych.

Betoniarka – obowiązkowa maszyna

Zabawa z piaskiem jest fascynująca! Dzieciaki potrafią spędzać długie godziny w piaskownicy, kopiąc i budując różnego rodzaju budowle. Trudniej jednak buduje się z wykorzystaniem suchego piasku. Dużo lepszy jest wilgotny, dobrze wymieszany piasek. W tym celu warto kupić dziecku betoniarkę. W ofercie sklepu Zabawki Bruder znajdziemy ich szeroki wybór. Mają one otwierane drzwi i maskę silnika, składane lusterka i ześlizg, opony z bieżnikiem oraz napełnianą wodą gruszkę z korbą i spiralą mieszającą. Różne modele dostępne są w cenie od 140 do 230 złotych.

Wywrotka – do przewożenia materiałów

Trudno wyobrazić sobie profesjonalną firmę budowlaną bez wywrotek. W końcu są to pojazdy, które są niezbędne, by można było przewozić różnego rodzaju materiału. Marka Bruder stworzyła również mniejsze wersje tego typu pojazdów. Dzieciaki mogą je wykorzystywać by przewozić piasek, czy chociażby kamienie. Zabawki wywrotki wyposażone są m.in. w miękkie, gumowe opony wraz z bieżnikiem, otwieraną tylną klapę oraz przeszkloną kabinę z otwieranymi drzwiami. Koszt takiej zabawki to około 100-150 złotych.

Czy zabawki budowlane stworzone są dla wszystkich dzieci?

Twoje dziecko wspominało Ci, że chciałoby kiedyś budować domy lub po prostu zajmować się pracami budowlanymi? A może zwyczajnie zauważyłeś, że uwielbia ono zabawę w piaskownicy? W takim razie zabawki budowlane na pewno przypadną do gustu Twojemu maluchowi! Są one idealnym wyborem zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Już dziś zdecyduj się na ich zakup i spraw ogromną frajdę swojemu dziecku!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *