Wózek ibebe i-stop – w trosce o bezpieczeństwo dziecka

0
Wózek ibebe i-stop – w trosce o bezpieczeństwo dziecka

Wózek ibebe i-stop – w trosce o bezpieczeństwo dziecka

Narodziny dziecka to niezwykle radosny moment w życiu rodziny. Świeżo upieczeni rodzice chcą zapewnić maleństwu wszystko, co najlepsze, dlatego kupują produkty spełniające najwyższe normy bezpieczeństwa. Dotyczy to zwłaszcza wózków dziecięcych i fotelików samochodowych. Jednym z najbezpieczniejszych wózków wielofunkcyjnych na polskim rynku jest ibebe i-stop. Produkt wyposażono w elektroniczny system hamowania i-stop Auto-Braking-System, dzięki któremu wózek ibebe nie porusza się nawet wtedy, gdy rodzic zapomni o użyciu hamulca.

System automatycznego hamowania – jak to działa?

Wózek ibebe (do kupienia na tej stronie internetowej) to produkt innowacyjny za sprawą unikalnego systemu hamującego. Celem i-stop Auto-Braking-System jest powstrzymanie poruszania się wózka w momencie, gdy rodzic puści rączkę, a jednocześnie zapomni zastosować hamulec. Elektroniczny system wyczuwa obecności ręki, jak również moment, w którym zostaje oderwana od rączki wózka. Szybko (już w ciągu jednej sekundy!) reaguje na tę sytuację i zatrzymuje wózek, który mógłby samoczynnie się przemieścić. Reakcja jest szybka, ale jednocześnie delikatna, dzięki czemu znajdujące się w wózku dziecko nie odczuwa szarpnięcia i spowodowanego nim dyskomfortu.

Wbrew pozorom sytuacje wymagające zastosowania hamulca zdarzają się bardzo często, o czym wielu rodziców niestety zapomina. Tymczasem wystarczy niewielkie wzniesienie i silniejszy podmuch wiatru, by pozostawiony bez kontroli wózek zaczął się przemieszczać. Takiej sytuacji może zapobiec tylko wózek ibebe i-stop.

Wielofunkcyjny wózek o niebanalnym wyglądzie

Ogromną zaletą wózka ibebe jest również jego wielofunkcyjność. Produkt dostosowano do wymagań dzisiejszych użytkowników, którzy coraz częściej nie chcą kupować dwóch osobnych wózków, a zamiast tego decydują się na jeden, który sprawdzi się zarówno w wersji głębokiej, jak i spacerowej. Dzisiejsze wózki wielofunkcyjne są lekkie i łatwe w składaniu, a po złożeniu zajmują niewiele miejsca. Te cechy modelu ibebe szczególnie mocno docenią ci, którzy mieszkają na wyższych kondygnacjach budynków oraz często korzystają z samochodu. 

Wózek ibebe (zestaw gondola + spacerówka) przeznaczony jest dla dzieci z kategorii wagowej 0-15 kg, co sprawia, że służy rodzinie przez naprawdę długi czas. Warto również dodać, że wersji spacerowej wózek wyposażony jest w regulowany podnóżek, podwójne amortyzatory i regulowaną osłonę przeciwsłoneczną, zatem podróżowanie w nim jest nie tylko bezpieczne, ale i komfortowe. Natomiast wśród akcesoriów dołączonych do wózka znajdziemy torbę pielęgnacyjną z eko-skóry, folię przeciwdeszczową, pokrowiec na nóżki oraz akumulator z kablem do ładowania.

Na uwagę zasługuje również wygląd wózka. Ibebe i-stop to model atrakcyjny wizualnie, wpisujący się w najnowsze trendy, jeśli chodzi o projektowanie produktów dla dzieci. Dostępny jest w szerokiej gamie kolorów, choć szczególnie dużą popularnością cieszą się modele w klasycznych kolorach: czerni i szarościach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *