Przegląd najciekawszych modeli wózków dziecięcych 3w1

0
Przegląd najciekawszych modeli wózków dziecięcych 3w1

Przegląd najciekawszych modeli wózków dziecięcych 3w1

Wózki typu 3w1, czyli łączące w sobie funkcje wózka głębokiego, spacerowego i pierwszego fotelika dla dziecka, są bardzo popularne i chętnie wybierane. Znajdziemy je w ofercie większości producentów, którzy starają się, by ich modele pozytywnie wyróżniały się na tle pozostałych. W tym artykule prezentujemy godne uwagi wózki wielofunkcyjne wiodących polskich marek.

Bebetto Luca – elegancki i funkcjonalny 

Od lat zachwycają wysmakowanym wzornictwem, które idzie w parze w wysoką funkcjonalnością: wózki Bebetto stały się synonimem elegancji.  Bebetto Luca ucieszy osoby stawiające na praktyczne rozwiązania w stylowej szacie, ponieważ wyróżnia się designem, a przy tym jest poręczny, lekki i łatwo się składa (razem w gondolą). Producent zadbał o komfort dziecka, wyposażając wózek w siatki wentylacyjne i możliwość regulacji zarówno gondoli, jak i oparcia oraz podnóżka spacerówki. Pasy samodzielnie dostosowują się do dziecka, a systemy SAS i DMS oraz pompowane koła umożliwiają wygodną jazdę nawet po wyboistych ścieżkach. Fotelik z zestawu wyposażono w nową budkę, oraz wkładki podnoszące bezpieczeństwo i komfort jazdy.

Adbor Zipp, czyli wysoka jakość w przystępnej cenie 

Szukając wózka 3w1 w rozsądnej cenie, warto zwrócić uwagę na model Zipp marki Adbor. Dobrze wyważony, lekki i amortyzowany wózek łatwo się prowadzi, a wszystkie elementy mają uchwyty do przenoszenia. Zarówno gondolę, jak i siedzisko spacerówki oraz fotelik można zamocować w stelażu tyłem lub przodem do kierunku jazdy. Dużym plusem jest możliwość dowolnego ustawienia oparcia zarówno w wózku głębokim, jak i spacerowym, rozkładającym się od kąta prostego do pozycji leżącej. Model Adobr Zipp jest dostępny w wielu opcjach kolorystycznych z białym lub czarnym stelażem.

Tako Laret Imperial. Prestiż dla wymagających 

Interesującym modelem wózka dla wymagających jest dostępny m.in. w internetowym Sklepie Michałek Tako Laret Imperial. Poza prestiżowym, przykuwającym uwagę wzornictwem wyróżnia się żelowymi, bezobsługowymi kołami z łożyskami, regulacją twardości zawieszenia i sześcioma amortyzatorami – wszystko po to, by maksymalnie podnieść komfort jazdy. Dodatkową zaletą jest bogate wyposażenie oraz małe rozmiary wózka po złożeniu.

Sojan Agix, niepowtarzalny wózek wykonany z dbałością o detale 

Trójfunkcyjny Sojan Agix wzbudza zainteresowanie atrakcyjną, odważną kolorystyką i złotymi elementami stelaża. Podobnie jak inne modele 3w1 zawiera wiele dodatkowych akcesoriów: pojemną torbę, folię przeciwdeszczową, zapinany materiałowy kosz na zakupy, moskitierę. Trwały i praktyczny wózek objęto dwuletnią gwarancją.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *