Prezent na komunię – tradycyjny czy nowoczesny?

0
Prezent na komunię - tradycyjny czy nowoczesny

Prezent na komunię - tradycyjny czy nowoczesny

Komunia jest ważnym wydarzeniem w życiu dziecka. Przygotowywania do ceremonii trwające często długie miesiące sprawiają, że dziecko z niecierpliwością czeka na ten wyjątkowy dzień. Goście zaproszeni na przyjęcie komunijne często stają przed dylematem – jaki prezent na komunię wybrać? Czy warto postawić na sentymentalną pamiątkę komunijną, czy wybrać nowoczesny, użyteczny prezent, dostosowany do dzisiejszych czasów? Poniżej podsuwamy pomysły na wyjątkowe prezenty, które z powodzeniem mogą wykorzystać goście komunijni.

Biżuteria

Najczęściej kupowaną na komunię biżuterią są medaliki. Jest tą piękny, religijny przedmiot, który często towarzyszy dorastającemu dziecku przez wiele lat. Medalik to wspaniała pamiątka na komunię, która ma wartość sentymentalną – warto postawić na dobrany do dziecka model, w którym będzie czuło się komfortowo. Na rynku jest dostępna ogromna ilość różnych medalików – złote i srebrne, delikatne i masywne, o klasycznej, okrągłej budowie i przedstawiające wizerunki świętych postaci. Dodatkowo, istnieje możliwość umieszczenia na medaliku personalizowanego grawerunku, który sprawi, że pamiątka na komunię będzie wyjątkowo dobrana do obdarowywanego dziecka. Inicjały, data uroczystości, czy imię komunikanta to uniwersalne, trafne rozwiązania, które w prosty sposób zamienią klasyczny prezent na indywidualną, dopasowaną do dziecka pamiątkę komunijną. 

Alternatywą dla medalików mogą być również inne rodzaje biżuterii – na przykład bransoletki, czy kolczyki. Podobnie jak w przypadku medalików, spersonalizowane zestawy prezentowe to piękny, indywidualny prezent, który zachwyci dziewczynki. Na rynku dostępnych jest wiele subtelnych, delikatnych zestawów, które spełniają funkcję zarówno pamiątki na komunię, jak i pięknej ozdoby, którą z dumą będzie nosić dziewczynka. Do zestawu biżuterii warto dodać ozdobne pudełko i tabliczkę z życzeniami, co sprawi, że cały prezent będzie estetyczną, jednolitą całością. Uniwersalne zestawy, z prostym i intuicyjnym edytorem, w którym zaprojektują państwo poszczególne elementy zestawu są dostępne w sklepie alechrzest.pl.

Uwiecznienie wyjątkowych chwil

Dzięki rozwijającej się technologii, mamy szeroki dostęp do fotografowania w coraz lepszej jakości. Komunia to wydarzenie, z którego powstaje dużo zdjęć, a często rodzice decydują się na dodatkowe sesje komunijne, dzięki którym mają piękną, wyjątkową pamiątkę tego dnia. Przy wyborze prezentu warto więc pomyśleć o albumie zdjęciowym, w którym rodzice dziecka umieszczą fotografie wykonane w trakcie trwania komunii. Dzięki temu, całość stworzy piękną pamiątkę, a solidnie wykonany album będzie chronił zdjęcia przed zniszczeniem w miarę upływu lat. Istnieje możliwość kupna personalizowanych albumów, na których umieszcza się nadruk z dedykacją dla dziecka, a zdjęcie samego komunikanta znajduje się na okładce. Propozycja takiej pamiątki na komunię znajduje się pod tym linkiem: https://alechrzest.pl/pl/products/komunijny-album-na-zdjecia-pamiatka-i-komunii-swietej.

Jak widać, prezenty komunijne nie muszą być nudne i jednolite. Pamiątka na komunię dopasowana do dziecka to gwarancja uśmiechu i pozytywnego zaskoczenia. Dodatkowo, użyteczność prezentu sprawi, że pamiątka na komunię nie będzie leżeć na dnie szafy i będzie dziecku wyjątkowo bliska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *