Poszukujesz ciekawej gry zręcznościowej dla kilkuletniego dziecka?

Poszukujesz ciekawej gry zręcznościowej dla kilkuletniego dziecka

Poszukujesz ciekawej gry zręcznościowej dla kilkuletniego dziecka

Jeśli nie masz pomysłu na prezent dla najmłodszej pocieszy, postaw na zabawki zręcznościowe. Czy piłkarzyki z drewna to dobra opcja dla kilkuletnich dzieci? Gdzie możemy kupić taką zabawkę i czym różni się ona od tradycyjnej gry w piłkarzyki? Na te pytania odpowiadamy w naszym artykule.

Futbolowe szaleństwo dla młodszych i starszych

Piłka nożna to sport, który przynosi szereg pozytywnych emocji ludziom na całym świecie. Trybuny stadionów piłkarskich wypełniają po brzegi uradowane twarze dorosłych i dzieci, a kopanie piłki to ulubione zajęcie wielu dzieci. Ciekawym pomysłem na prezent dla najmłodszych pasjonatów futbolu może być zabawka flipper dla dzieci. Wszystkim dobrze znana jest gra w piłkarzyki. Takie stoły futbolowe to częsty widok w różnego rodzaju barach czy klubach nocnych. Często kupowane są też do prywatnego użytku w domach czy mieszkaniach. Taka rozrywka to świetny sposób na spędzenie wieczoru w towarzystwie przyjaciół lub rodziny. O ile „dorosła” wersja piłkarzyków jest powszechnie znana, tak stół piłkarski stworzony z myślą o dzieciach to swoiste novum, które zdecydowanie warto poznać.

Na czym to polega?

Podobnie jak klasyczne stoły do piłkarzyków, flipper dla dzieci, służy do imitowania prawdziwej gry w piłkę nożną na boisku. W przeciwieństwie do wersji piłkarzyków dla dorosłych, bazę tych dziecięcych stanowi specjalna drewniana plansza-boisko, na którym rozgrywa się pojedynek. Z kolei drążki znane z „dużych” piłkarzyków zostały tutaj zastąpione specjalnymi rączkami-skrzydłami, znanymi z niektórych automatów do gier. Przy ich użyciu dzieci wbijają piłki do bramek. Jest to doskonała gra przeznaczona dla najmłodszych dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, która wspiera rozwój najmłodszych, ćwiczy ich wyobraźnię oraz umiejętności myślenia strategicznego. Z taką zabawką czas przeznaczony na zabawę upłynie milusińskim w bardzo szybkim tempie.

Gdzie można kupić taką zabawkę?

Taką ciekawą zabawkę przeznaczoną dla najmłodszych dzieci można kupić w dobrze wyposażonych sklepach internetowych, które w swojej ofercie posiadają zabawki oraz akcesoria dla dzieci. Jednym z takim miejsc jest internetowy sklep Puregreen.pl oferujący duży wybór zabawek dla dzieci renomowanych producentów. W ofercie sklepu znajdziesz między innymi drewnianą zabawkę flipper dla dzieci francuskiej marki Janod, która od 1970 r. zajmuje się projektowaniem unikatowych zabawek dla najmłodszych wykonanych z wysokogatunkowych materiałów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *