Poszukujesz ciekawej gry zręcznościowej dla kilkuletniego dziecka?

0
Poszukujesz ciekawej gry zręcznościowej dla kilkuletniego dziecka

Poszukujesz ciekawej gry zręcznościowej dla kilkuletniego dziecka

Jeśli nie masz pomysłu na prezent dla najmłodszej pocieszy, postaw na zabawki zręcznościowe. Czy piłkarzyki z drewna to dobra opcja dla kilkuletnich dzieci? Gdzie możemy kupić taką zabawkę i czym różni się ona od tradycyjnej gry w piłkarzyki? Na te pytania odpowiadamy w naszym artykule.

Futbolowe szaleństwo dla młodszych i starszych

Piłka nożna to sport, który przynosi szereg pozytywnych emocji ludziom na całym świecie. Trybuny stadionów piłkarskich wypełniają po brzegi uradowane twarze dorosłych i dzieci, a kopanie piłki to ulubione zajęcie wielu dzieci. Ciekawym pomysłem na prezent dla najmłodszych pasjonatów futbolu może być zabawka flipper dla dzieci. Wszystkim dobrze znana jest gra w piłkarzyki. Takie stoły futbolowe to częsty widok w różnego rodzaju barach czy klubach nocnych. Często kupowane są też do prywatnego użytku w domach czy mieszkaniach. Taka rozrywka to świetny sposób na spędzenie wieczoru w towarzystwie przyjaciół lub rodziny. O ile „dorosła” wersja piłkarzyków jest powszechnie znana, tak stół piłkarski stworzony z myślą o dzieciach to swoiste novum, które zdecydowanie warto poznać.

Na czym to polega?

Podobnie jak klasyczne stoły do piłkarzyków, flipper dla dzieci, służy do imitowania prawdziwej gry w piłkę nożną na boisku. W przeciwieństwie do wersji piłkarzyków dla dorosłych, bazę tych dziecięcych stanowi specjalna drewniana plansza-boisko, na którym rozgrywa się pojedynek. Z kolei drążki znane z „dużych” piłkarzyków zostały tutaj zastąpione specjalnymi rączkami-skrzydłami, znanymi z niektórych automatów do gier. Przy ich użyciu dzieci wbijają piłki do bramek. Jest to doskonała gra przeznaczona dla najmłodszych dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, która wspiera rozwój najmłodszych, ćwiczy ich wyobraźnię oraz umiejętności myślenia strategicznego. Z taką zabawką czas przeznaczony na zabawę upłynie milusińskim w bardzo szybkim tempie.

Gdzie można kupić taką zabawkę?

Taką ciekawą zabawkę przeznaczoną dla najmłodszych dzieci można kupić w dobrze wyposażonych sklepach internetowych, które w swojej ofercie posiadają zabawki oraz akcesoria dla dzieci. Jednym z takim miejsc jest internetowy sklep Puregreen.pl oferujący duży wybór zabawek dla dzieci renomowanych producentów. W ofercie sklepu znajdziesz między innymi drewnianą zabawkę flipper dla dzieci francuskiej marki Janod, która od 1970 r. zajmuje się projektowaniem unikatowych zabawek dla najmłodszych wykonanych z wysokogatunkowych materiałów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *