Nowy czy używany? Jaki wózek wybrać?

0

Zakup wózka dziecięcego to spory wydatek, szczególnie dla młodych rodziców. Gdy nadchodzi czas wyboru, często pada sakramentalne pytanie: nowy czy używany? Na aukcjach internetowych i portalach sprzedażowych można znaleźć wiele propozycji, ale czy warto z nich skorzystać?

NIE ZNASZ PRZESZŁOŚCI WÓZKA

Gdy kupujesz używany samochód, sprawdzasz go pod wieloma kątami. Możesz zapoznać się z jego pełną historią, choćby poprzez numer VIN. Niestety, jeśli chodzi o wózki spacerowe Warszawa, nie wiesz w jakim stanie tak naprawdę jest produkt, dopóki nie zaczniesz go używać. Nie masz pewności, że osoba, która sprzedaje Ci produkt jest jego pierwszym właścicielem. Nie wiesz również, czy tak naprawdę stał w domu, na korytarzu, czy może na deszczu. Często różnica w cenie między nowym, a używanym produktem nie jest ogromna, a po chwili okazuje się, że musisz zainwestować kolejną kwotę, np. na naprawę hamulców lub luzującego się koła.

GWARANCJA ZAPEWNIA SPOKOJNY SEN

Odwiedzając sklep z wózkami dziecięcymi w Warszawie i decydując się na zakup nowego produktu, sporo zyskujesz. To przede wszystkim wysoki poziom higieny. Możesz mieć pewność, że wszystkie elementy wyposażenia są nowe. Nie będzie więc plam, których nie można usunąć, wszystkie akcesoria do siebie pasują. Co więcej, wszystkie mechanizmy będą sprawne. W związku z tym i podróż wózkiem będzie bezpieczna. Nowy produkt posiada również kartę gwarancyjną. W razie usterki, kompleksową naprawdę zajmie się profesjonalny serwis. Jeśli więc uszkodzenie nie powstanie z Twojej winy, nie będziesz pociągany do pokrycia dodatkowych kosztów. W przypadku używanego wózka – niestety, musisz zapłacić za wszelkie naprawy.

NOWY, ALE W KORZYSTNEJ CENIE

Nowy wózek nie musi posiadać zawrotnej ceny. Wybierz sklep z wózkami, który posiada konkurencyjną ofertę. Takie najczęściej możesz znaleźć w Internecie. My polecamy stronę wozki-foteliki.pl. To firma, która w swoim asortymencie posiada produkty, pochodzące od najlepszych producentów z całego świata! Kupisz tam wózki, które normalnie trudno jest znaleźć w sklepach stacjonarnych. Jeśli nie wiesz, jak dokonać właściwego wyboru – wystarczy zadzwonić lub napisać e-mail do obsługi. Chętnie pomaga dobrać wózek do Twoich potrzeb!

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą: Baby Bjorn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *