Laleczki L.O.L. Surprise – Nietypowa zabawka sprawiająca masę radości

0
Laleczki L.O.L. Surprise – Nietypowa zabawka sprawiająca masę radości

Zabawek jest tak wiele, że coraz trudniej jest zaskoczyć czymś dziecko. A każdy przecież uwielbia miłe niespodzianki. Pomyśleli o tym twórcy wyjątkowych gadżetów, jakimi są laleczki lol surprise. W ich przypadku nie wiemy, czego się spodziewać, dopóki nie odpakujemy zawartości kuli. Zabawki z serii 3 LOL Surprise są kolekcjonerskimi laleczkami zamkniętymi w kulach. Co ciekawe, nie jest tak łatwo się dostać do zwartości, gdyż trzeba najpierw pokonać aż siedem warstw niespodzianek. Taki prezent bez wątpienia spodoba się każdej dziewczynce, ale nie tylko. Do wyboru są również słodkie i zabawne zwierzaki.

Co przemawia za tym, aby sprezentować swojemu dziecku laleczki lol surprise?

Laleczki lol surprise cieszą się ogromną popularnością wśród najmłodszych. Nawet dorośli są zaciekawieni tym, co znajduje się w kuli. Jest ona opakowana kilkoma warstwami kolorowej folii. Z rozrywaniem opakowania nie ma żadnych problemów, gdyż znajdują się na nim symbole ułatwiające całe zadanie. Co ciekawe, pod każdą z warstw czeka na dziecko niespodzianka w postaci naklejki, rebusu, części garderoby, akcesorium itp. Tak więc oprócz samej figurki zyskać można znacznie więcej gadżetów.

Samo odpakowywanie kuli jest wobec tego wspaniałą zabawą. Trafić można na wiele laleczek i zwierzaków oraz innych zabawek, które są pogrupowane w zestawy. W każdym takim zestawie znajduje się kilkadziesiąt możliwości. Najpopularniejsze są LOL Surprise laleczki w kuli, LOL Surprise małe siostrzyczki i LOL Surprise zwierzątka. Wszystkie te zabawki są urocze, kolorowe i wyposażone w dodatkowe funkcje takie jak: zmienianie koloru, płakanie, siusianie, wypluwanie wody itd.

Laleczki lol na prezent

Produkty z serii LOL Surprise są doskonałym pomysłem na prezent dla dziecka, niezależnie od okazji. Odznaczają się ciekawym designem i kryją w sobie liczne niespodzianki. Dostępne są w tak wielu wersjach, że można stworzyć z nich ogromną kolekcję. Można sprezentować je już trzyletniemu dziecku. Takimi zabawkami można bawić się nawet w wodzie. Każda z laleczek i zwierzątek różni się od siebie i zachwyca. Do ich produkcji sięga się po dobrej jakości tworzywa. Laleczki lol surprisenie wydzielają żadnego zapachu, nie barwią ani też nie ścierają się pod wpływem ciepła dłoni dziecka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *