Jakie buty dla dzieci na wiosnę?

0
Jakie buty dla dzieci na wiosnę

Jakie buty dla dzieci na wiosnę

Wiosna, wiosna ach to Ty, znane słowa piosenki Marka Grechuty przypominają nam, że już niedługo kalendarzowa wiosna. Patrząc jednak przez okno mamy wrażenie, że już jest. Dodatnie temperatury oscylujące ok. 10 stopni na plusie skłaniają nas do myślenia, że czas najwyższy na nowe buty dla naszego dziecka.

Buty dla dzieci na wiosnę

Wiosna w naszej strefie klimatycznej jest nieprzewidywalna. Potrafi być bardzo ciepła ale także bardzo zimna, dżdżysta i wietrzna, a nawet z opadami śniegu. Dlatego warto wybrać odpowiednie buty na taka pogodę. Slippers Family w swojej ofercie obuwia dla dzieci oferuje trzewiki dla dzieci idealne na wiosnę. Obuwie dla dzieci za kostkę zabezpieczajacą nóżki dziecka przed wychłodzeniem i stabilizującą chód poprzez zastosowanie usztywnionego zapiętka w tylnej części cholewy butów dla dzieci.

Trzewiki dla dzieci Slippers Family wykonane są ze naturalnej skóry zapewniającej trwałość butów dla dzieci oraz odporność na zmieniające się warunki pogodowe tak typowe dla okresu wiosennego w Polsce. Trzewiki dla dzieci Slippers Family posiadają także skórzaną profilowana wkładkę przeciwdziałającą płaskostopiu u dzieci oraz nadmiernemu poceniu stóp u dziecka w wieku do 7 lat. Antypoślizgowa podeszwa butów dla dzieci na wiosnę  Slippers Family posiada także obcas Thomasa ułatwiający dziecku prawidłowy chód dziecka zaczynający się od pięty a nie od palców.

Trzewiki dla dzieci na wiosnę zapinane są na rzep co w zdecydowany sposób ułatwia ich zakładanie i uczy samodzielności nasze dzieci szczególnie gdy nas nie ma podczas pobytu na przykład w przedszkolu. Odpowiednie wyprofilowanie trzewików dla dzieci Slippers Family oraz długość rzepa pozwala dopasować but zarówno do  szczupłej stopu dziecka jak i wysokiego podbicia.

Buty dla dzieci na wiosnę Slippers Family dostępne są w wielu atrakcyjnych wzorach dla dziewczynek jak i chłopców w wieku 1-7 lat. Trzewiki na wiosnę polecamy także dla dzieci uczących się chodzić, które stawiają pierwsze kroki. Utwardzony zapiętek oraz wysoka cholewa stabilizują nóżki dziecka ułatwiając mu naukę chodzenia. Nasze trzewiki kupując na wiosnę będziesz mogła wykorzystać także jesienią podczas ulubionych spacerów rodzinnych. Zobacz więcej >>

Półbuty dla dzieci

Półbuty to jedne z najbardziej popularnych na rynku butów dla dzieci. Uniwersalność i szerokość ich zastosowania od spacerów do uprawiania najróżniejszych sportów czynią z półbutów dla dzieci niezastąpiony element garderoby dziecka. Na rynku dostępne są zarówno markowe buty dla dzieci jak i masowo produkowane i sprowadzane z Chin półbuty dla dzieci.

Świadomy rodzić w wyborze tego rodzaju obuwia dla dzieci powinien kierować się przede wszystkim walorami zdrowotnymi obuwia. Obuwie Made in China markowe, większość marek sportowych jak Nike, Adidas czy Reebock ale także sieciówek jak Zara Kids, produkuje swoje buty w Azji, ale także tanich butów nie są produkowane masowo często z niezbadanych materiałów i sztucznych. Produkt krajowy, jak buty dla dzieci Slippers Family, produkowane są wyselekcjonowanych najwyższej jakości materiałów jak na przykład skóra naturalna i posiadają cechy butów zdrowych dla dzieci jak: wyprofilowana skórzana wkładka, usztywniony zapiętek czy obcas Thomasa. 

Przygotowane przez Slippers Family oferta półbutów dla dzieci posiada uniwersalne właściwości użytkowe w tym łatwy do zapinania rzep. Wykonane są zarówno ze skóry naturalnej jak i przewiewnych materiału jeans na ciepłe dni. Idealne na wszelkiego rodzaju aktywności dla dzieci w okresie wiosna – lato – jesień. Oferta skierowana jest zarówno dla dziewczynek jak i chłopców. Półbuty dla dzieci Slippers Family wykonywane są ręcznie przez specjalistów szewskich co gwarantuje ich trwałość, wysoka jakość i elegancje. Cena ich nie jest atrakcyjna co czynni je jednym z najlepszych wyborów dla dzieci.

Slippers Family

Jesteśmy polską firmą,  produkujemy w naszym rodzimym kraju i zatrudniamy polskich pracowników.  Nasze buciki, kapcie trafiły do kilkudziesięciu tysięcy polskich klientów, każdego dnia podbija serca klientów w kraju, ale także zagranicą.

Jesteśmy także jak Wy rodzicami i doskonale zdajemy sobie sprawę jak wiele serca i sił należy włożyć w to, by dobrze wychować dzieci. Wiemy też, jak ważne jest dla nas rodziców prawidłowy i zdrowy rozwój naszych dzieci. Profilaktyka, zdrowie, to wszystko brzmi tak bardzo poważnie, może nawet ciężko. Zwłaszcza gdy po przeciwnej stronie staje małe, wesołe i rozbrykane dziecko. Dlatego by choć trochę zainspirować naszych małych odkrywców i sprawić, żeby profilaktyka oraz dążenie do zdrowia dziecięcych stópek nie było nudne, stworzyliśmy wyjątkową kolekcje Nature Foot, gdzie naturalnymi bohaterami stały się zwierzęta, które wszyscy kochamy.Od teraz obuwie profilaktyczne zalecane dla każdego dziecka w okresie rozwoju, nie jest już nudne i toporne i nie wygląda jak sławetne „juniorki” z czasów naszej i naszych rodziców młodości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *