Dlaczego warto korzystać z abonamentów medycznych? 3 powody

0
Dlaczego warto korzystać z abonamentów medycznych 3 powody

Dlaczego warto korzystać z abonamentów medycznych 3 powody

Abonament medyczny w prywatnej placówce medycznej to dodatkowa ochrona zdrowia. Oto 3 powody, dla których warto zdecydować się na jego wykupienie!

Prywatny abonament medyczny można wykupić samodzielnie. Można także otrzymać go od pracodawcy, jeśli ma on umowę zawartą z przychodnią świadczącą usługi abonamentowe. Jakie są główne zalety korzystania z takich usług medycznych?

1. Dostęp do wielu specjalistów w jednym miejscu

Każda dobra, prywatna przychodnia prywatna w Warszawie, a także w innych miastach może zaproponować swoim pacjentom dostęp do wielu usług medycznych na wysokim poziomie.

Na miejscu można skorzystać z pomocy lekarzy POZ – podstawowej opieki zdrowotnej, na przykład lekarza rodzinnego, pediatry czy internisty. Można wykonać badania diagnostyczne, w tym badania krwi czy USG. Ponadto można umówić się na wizytę u lekarzy specjalistów, na przykład z dziedziny kardiologii, endokrynologii, laryngologii.

Niestety, dostanie się do takich lekarzy w ramach NFZ jest często bardzo trudne. Właśnie dlatego prywatny abonament medyczny to duże wsparcie wtedy, gdy konieczna jest konsultacja ze specjalistą.

2. Krótki czas oczekiwania na wizytę

W prywatnych przychodniach oferujących opiekę medyczną na wizytę nie trzeba czekać tygodniami. To zatem najlepszy wybór dla tych osób, które nie chcą zwlekać z konsultacją lekarską.

Co więcej, coraz więcej przychodni medycznych, na przykład przychodnia CMP z Warszawy, oferuje usługi polegające na telekonsultacjach. Wówczas poradę specjalisty można otrzymać jeszcze tego samego dnia. W ramach konsultacji telefonicznych pacjent może uzyskać także e-receptę oraz zwolnienie lekarskie e-ZLA.

3. Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Dodatkowo, korzystanie z usług przychodni prywatnych w Warszawie i w innych miastach w ramach abonamentu medycznego to gwarancja profesjonalnej i kompleksowej obsługi odbywającej się zawsze w miłej atmosferze.

Pacjenci, którzy zmęczeni są chaosem oraz długim czasem oczekiwania w państwowych placówkach opieki zdrowotnej mogą wówczas korzystać z opieki medycznej na wysokim poziomie dostępnej wtedy, gdy jest im ona potrzebna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *